Kamuya Yeni 6 bin 324 Personel Alımı Bugün Başladı! Kontenjan Dağılımı

Kamuya Yeni 6 bin 324 Personel Alımı Bugün Başladı! Kontenjan Dağılımı

Çarşamba günü itibarıyla kamuya yeni ve güncel 6 bin 324 personel alımı bugün başladı. İşte başvuru süreçleri, kontenjan dağılımları ve süreç:

27 Ekim Çarşamba günü itibarıyla kamuya 6 bin 324 yeni memur, işçi, personel alımları açıklandı. Ödemiş Belediyesi, Alaşehir Belediyesi, MEB, Denizli Büyükşehir Belediyesi, Zeytinburnu Belediyesi, Tarım Bakanlığı, Şeyh Edebali Üniversitesi ve Meteoroloji personel alımları BUGÜN başladı. İşte tüm detaylar ve süreç:

Yeni Kamu Personel Alımı Başvuru Kontenjanları

  • Ödemiş Belediyesi 26 personel alımı,
  • Alaşehir Belediyesi 11 personel alımı,
  • MEB 6132 personel alımı,
  • Denizli Büyükşehir Belediyesi 2 personel alımı,
  • Zeytinburnu Belediyesi 2 personel alımı,
  • Tarım Bakanlığı 2 personel alımı,
  • Şeyh Edebali Üniversitesi 49 personel alımı,
  • Meteoroloji 100 personel alımı olmak üzere 6 bin 324 yeni kamu personel alımı bugün başladı. İşte tüm şartlar ve başvuru kılavuzları:

Ödemiş Belediyesi 26 Personel Alımı

İzmir ili Ödemiş Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici kadro 26 Personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı aranmamaktadır.

Ödemiş Belediyesi alınacak personellerin unvan ve sayıları: 20 Beden İşçisi, 1 Biyoloji Öğretmeni, 1 Coğrafya Öğretmeni, 1 Çocuk Gelişimi, 1 Matematik Öğretmeni, 1 Tarih Öğretmeni ve 1 Türkçe Öğretmeni. Adaylar başvurularını 1 – 3 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Alaşehir Belediyesi 11 Personel Alımı

Manisa ili Alaşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadro 11 vasıfsız işçi alınacaktır. Personel alımında KPSS ve üst yaş şartı yoktur. Alaşehir Belediyesi personel alımı için başvuru ne zaman yapılacak: Adaylar başvurularını 31 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

MEB 6132 Personel Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı Bünyesinde 81 ilde istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli 6132 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS taban puan şartı aranmamaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı personel alımı unvan ve sayıları: 260 Fizyoterapist ve 5872 Aşçı ve Aşı Yardımcısı.

MEB personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 5 Kasım 2021 tarihine (5 Kasım 23:59’a) kadar yapacaklardır.

Denizli Büyükşehir Belediyesi 2 Personel Alımı

Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 2 Halkla İlişkiler Görevlisi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. Denizli Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 1 – 3 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Zeytinburnu Belediyesi 2 Personel Alımı

İstanbul ili Zeytinburnu Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere Sürekli kadro 2 Aşçı ve Aşçı Yardımcısı alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı aranmamaktadır.

Zeytinburnu Belediyesi personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 28 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Tarım Bakanlığı 2 Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 2 Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır. Personel alımında KPSS 60 puan şartı aranmaktadır. Tarım Bakanlığı personel alımı 2021 başvuru yapma süresi: Adaylar başvurularını 1 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Şeyh Edebali Üniversitesi 49 Personel Alımı

Bilecik ili Şeyh Edebali Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli 49 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı aranmamaktadır. Personel alımı KPSS puan sıralamasına göre yapılacak olup sözlü/yazılı sınav yapılmayacaktır.

Şeyh Edebali Üniversitesi personel unvan ve sayıları: 15 Büro Personeli, 23 Destek Personeli (Temizlik), 10 Güvenlik Görevlisi ve 1 Teknisyen.

Şeyh Edebali Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 12 Kasım 2021 tarihine kadar (12 Kasım saat 17:00’da sona erecektir) yapacaklardır.

Meteoroloji 100 Personel Alımı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 100 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS 50 puan şartı aranmaktadır. Personel alımı KPSS puan sıralamasına göre, sözlü/yazılı sınav yapılmaksızın gerçekleşecektir.

Meteoroloji Genel Müdürlüğüne alınacak personellerin unvan ve sayıları: 89 Mühendis ve 11 Büro Personeli.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü personel alımında başvuru süresi: Adaylar başvurularını 2 Kasım 2021 tarihine kadar (2 Kasım saat 23:59’da sona erecektir) yapacaklardır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum