Kamuya Yeni 9 10 11. Derece Kadrolu İtfaiyeci ve Zabıta Alımı Yapılacak

Kamuya Yeni 9 10 11. Derece Kadrolu İtfaiyeci ve Zabıta Alımı Yapılacak

Kadrolu Yeni Zabıta memuru alımı ile İtfaiyeci Alımı için yeni başvurular alınacak. 9, 10 ve 11. Derece kadrolar için yapılacak başvurulara dair süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu kurumu tarafından yeni İTFAİYE ERİ alımı ile ZABITA MEMURU alımı yapılacak. Kadrolu olmak üzere Genel İdari Hizmetler Sınıfı 9, 10 ve 11. Derecelere başvurular alınacak. Sürece dair gerekli başvuru hususlarını, şartları bu yazımızda İŞ İLANLARI KARİUER olarak hazırladık. İşte Hasanşeyh Belediyesi memur atama başvuru tüm hususları.

Kamu memur alımı genel şartları

657 sayılı DMK’daki şartları taşımak gerekiyor. T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli olmamak şartları bulunuyor.

Hasanşeyh Belediyesi personel alımı mezuniyet şartları

1 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 10. derece kadroya, 1 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 10. derece kadroya, 1 İtfaiye Eri alımı GİH sınıfı 9. derece kadroya, 1 İtfaiye Eri alımı GİH sınıfı 9. derece kadroya ve 1 İtfaiye Eri alımı GİH sınıfı 11. derece kadroya olacak.

1 Zabıta Memuru alımı için Lojistik, Seracılık, Arıcılık, Organik Tarım, önlisans programlarının birinden mezun olmak,

1 Zabıta Memuru alımı için Herhangi bir önlisans programından mezun olmak,

1 İtfaiye Eri alımı için Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak,

1 İtfaiye Eri alımı için Herhangi bir Lisans programından mezun olmak,

1 İtfaiye Eri alımı için Herhangi bir ortaöğretim Kurumundan (lise veya dengi okul) mezun olmak şartları var.

Zabıta – itfaiye eri alımı başvuru özel şartları

Zabıta ve itfaiye eri alımı için sadece erkek adaylar KPSS 60 puan ile başvurabilir. Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak gerekiyor. Ayrıca yaş itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor. İtfaiye Eri kadrosuna başvuracak adaylar için sağlık açısından kapalı mekân, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları, Zabıta Memuru kadrolarına başvuran adaylar için verilen en az (B) sınıfı ve İtfaiye Eri kadrolarına başvuran adaylar için en az (B ve C) sınıfı belgesine sahip olmak şartı var.

Kadrolu memur alımı başvuru süreci

Hasanşeyh Belediyesi için yeni alınacak zabıta memuru alımı ile itfaiye eri alımı için başvuru iş ve işlemleri Ağustos ayı sonunda olacak. Adaylar 25-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında başvurular şahsen yapılabilecektir. İşte gerekli sürece dair tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/hasanseyh-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum