Kamuya Yeni Şoför Destek Büro Personeli Alımı Başladı (İkamet Şartsız)

Kamuya Yeni Şoför Destek Büro Personeli Alımı Başladı (İkamet Şartsız)

Kamu Üniversitesi bünyesinde yeni kadrolara memur personel alımı başvuru ikanı yayımlandı. KPSS üstünlüğüne göre mülakatsız yeni atama yapılacak. İşte sürece dair tüm detaylar ve tüm sürece dair haberimiz.

Sözleşmeli personel alım ilanı Şırnak Üniversitesi bünyesinde yayımlandı. Şırnak İl Merkez birimlerinde istihdam edilmek üzere 2020 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 18 adet sözleşmeli personel alımı yapılacak. Büro personeli, destek personeli, teknisyen ile şoför alımına dair gerekli tüm detaylar şu şekildedir:

Şırnak Üniversitesi personel alımı genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan şartlara haiz olmak, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak, 2020-KPSS lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim mezunları için ise KPSS P94 puanına sahip olmak gerekiyor. Branşlar bazında KPSS puanlarına mezuniyet şartlarından erişim sağlayabilirsiniz.

Kamu personel alımı başvuru mezuniyetleri

3 büro personeli alımı için işletme, iktisat, ekonometri, uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi veya siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümü lisans mezunu olmak, KPSS 70 almak,

3 büro personeli alımı için bilişim sistemleri ve teknolojileri, bilgisayar ve enformasyon sistemleri, bilgisayar ve enformatik, sistem yönetimi, veri tabanı uygulama veya web tasarım lisans programlarından mezun olmak, KPSS 70 almak,

6 destek personeli alımı için erkek olmak, lise mezunu olmak, KPSS'den en az 65 almak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

4 destek personeli alımı için kadın olmak, lise mezunu olmak, KPSS'den en az 65 almak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

1 teknisyen alımı için erkek olmak, liselerin elektrik elektronik teknolojisi bölümünün güvenlik sistemleri dalından veya görüntü ve ses sistemleri dalından mezun olmak veya elektrik elektronik teknolojisi, bilişim teknolojileri bölümlerinin birinden mezun olmak, KPSS'den 70 almak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

1 destek personeli "şoför" alımı için erkek olmak, herhangi önlisans mezunu olmak, eski E, yeni D sınıfı ehliyeti olmak gerekiyor.

Sözleşmeli memur alımı başvuru süreci

Şırnak Üniversitesi için memur alımı başvuruları 26 Ağustos’a kadar yapılabilir. Başvurular Üniversite Personel Daire Başkanlığına belirtilen süreler içerisinde şahsen teslim edilmesi veya posta yoluyla gönderilmesi gerekiyor. İşte sürece dair gerekli detayların yer aldığı haberimiz:

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.