Kamuya Yüksek Maaşla Güncel Memur Personel Alımı Bugün Açıklandı

Kamuya Yüksek Maaşla Güncel Memur Personel Alımı Bugün Açıklandı

Kamu Üniversitesi sözleşmeli yeni memur personel alımı başvuru ilanı yayımlandı. Sürece dair tüm detayları ve başvuru hususlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar ve sürece dair tüm başvurular.

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIM İLANI yayımlandı. KPSS şatı aranmıyor. Bu kapsamda KPSS P3 puanının %70’i ile YDS veya denkliği kabul edilen Yabancı Dil Sınav puanının %30 u alınarak oluşturulacak olan toplam puan temel alınacaktır. (Belge ibraz etmeyenlerin KPSS puanı 70, yabancı dil puanı ise sıfır (0) olarak değerlendirilecektir.) İşte sürece dair detaylar ve tüm başvurular.

Memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olması gerekiyor. Sürece dair tüm detaylar ve diğer şartlar şu şekildedir:

Kamu personel alımı mezuniyetler ve kontenjanlar

2 Sistem Uzmanı alımı 3 katına kadar maaşla yeni kamu personel alımı yapılacaktır. Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması,

Ayrıca yukarıda belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması şartı var.

Boğaziçi üniversitesi memur alımı başvuru belgeleri

Başvuru formu, Lisans diploması veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti, Eğitimini yurt dışında tamamlamış olanların diploma denklik belgesinin onaylı örneği, En Az 2 Programlama Dilini Bildiğini Gösteren Belgeler, Mesleki tecrübeyi gösterir belge, KPSS Sonuç Belgesi, İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) alınan puanı veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavlarından alınan ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanı gösterir belge, Adli Sicil Belgesi, askerlik hizmetini yaptığını veya muaf olduğunu gösterir belgenin aslı veya onaylı örneği isteniyor.

Bilişim personeli alımı başvuru süreci

Adaylar Hitit Üniversitesi memur alımı için yukarıda belirtilen belgelerle ile birlikte şahsen veya en geç son başvuru tarihinde ulaşacak şekilde posta yoluyla T.C. Boğaziçi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na başvurmaları gerekmektedir. Süreç 17 Ağustos’a kadar devam edecektir. İşte gerekli başvuru tüm detayları:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/bogazici-personel-alimi.20220803160440.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.