Kara Deniz Hava Kuvvetlerine Subay Alımı Sona Ediyor (Personel Temin)

Kara Deniz Hava Kuvvetlerine Subay Alımı Sona Ediyor (Personel Temin)

KKK, DKK ve HKK bünyesinde olmak üzere Kara, Deniz ve Hava Kuvvetlerine hukuk sınıfı subay alımı başvuruları tamamlanıyor. İşte başvurular ve tüm detaylar.

Personel Temin’de TSK askeri personel alımları kapsamında Hukuk sınıfı subay alımı başvuruları tamamlanıyor. Türk Silahlı Kuvvetleri TSK namına tüm kuvvet komutanlıkları için kadın ve erkek askeri personel atama başvuru süreci bu yazımızda.

msb-personel-temin.jpg

Subay alımı kontenjan dağılımı

KKK 28 erkek ile 2 kadın subay alımı, DKK 8 erkek ile 2 kadın subay alımı, HKK 8 erkek ile 2 kadın subay alımı çevrimiçi başvuruları alınıyor.

TSK subay alımları başvuru genel şartları

Türk Silahlı Kuvvetleri “TSK” subay alımlarına başvuru için T.C. Vatandaşı olması, kamusal hakları kullanmaktan yoksun olmamak, lisans mezunları için 27 yaşından büyük olmamak, lisansüstü mezunları için de 32 yaşından büyük olmamak gerekiyor. Subay alımı için hukuk fakültelerinden mezun olmak gerekiyor.

subay-alimlari.jpg

MSB personel temin başvuru tarihleri

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin’de personel alımı başvuruları 20 Mart 2022 tarihi dahil olmak üzere yapılabilir. İşte sürece dair gerekli başvuru ekranı ve başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖA AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/tsk.20220218172811.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum