Karabük Belediyesi İşçi Alımı

Karabük Belediyesi İşçi Alımı

Karabük Belediyesi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 15 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Karabük Yenice Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 15 kişi Şoför İtfaye aracı istihdam edileceği açıklandı.

Şoför İtfaye Aracı 15 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması en çok lisans mezunu, E, D ve G sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 1 yıl deneyim olması, Psikoteknik Belgesini, İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası, Yangın Eğitim Katılım Belgesi, İş Sağlığı ve İş Güvenliği belgesi gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003552090 ve 00003552044 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 26 Ocak 2017 tarihinde Saat 09: 00 ile 18:00 arasında Yenice Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Karabük iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Karabük Yenice Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum