Karabük Yenice Belediyesi 2 Forklift İşçisi Alımı

Karabük Yenice Belediyesi 2 Forklift İşçisi Alımı

Karabük Yenice Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 4 kişi olarak açıklandı. Başvurular 26 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Karabük Yenice Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Şoför Yük Taşıma ve Forklift Operatörü olarak istihdam edileceği açıklandı.

Yenice Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 2 kişi Şoför Yük Taşıma işçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, Psikoteknik Belgesini , İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası, Yangın Eğitim Katılım Belgesi, Beko Loder(Kazıcı Yükleyici) Operatörü Sertifikası, E [Deneyim: 4 (Yıl)] ve G sınıfı sürücü belgesi olması gerekmektedir. En çok Ortaöğretim (lise ve dengi) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003515318 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 26 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Yenice Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 2 kişi Forklift işçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, Psikoteknik Belgesini , İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası, Yangın Eğitim Katılım Belgesi, Forklift ve Beko Loder(Kazıcı Yükleyici) Operatörü Sertifikası, E [Deneyim: 8 (Yıl)] ve G sınıfı sürücü belgesi olması gerekmektedir. En çok Ortaöğretim (lise ve dengi) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003515334 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 26 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 28 Aralık 2016 tarihinde Saat 09: 30 da Yenice Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak. 26 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Yenice Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Talep sayısının fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Karabük iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Karabük Yenice Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 26 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.