Karacadağ Kalkınma Ajansı 13 Kamu Personel Alımı

Karacadağ Kalkınma Ajansı 13 Kamu Personel Alımı

Karacadağ Kalkınma Ajansı 08 Haziran 2017 de personel Alım ilanı yayınladı. Başvurular 03 Temmuz ile 12 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Alınacak personeller 13 Kamu Personeli Uzman ve denetçi olarak açıklanmıştır. Başvuracak adaylar için aşağ

Karacadağ Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alımı istihdam edilmek üzere 12 kişi uzman personel ve 1 kişi İç Denetçi alınacaktır. Başvurular 03 Temmuz 2017 ile 12 Temmuz 2017 tarihleri arasında Karacadağ Kalkınma Ajansına şahsen veya posta yolu ile yapılabilir.

Karadağ Kalkınma ajansı Şanlıurfa ve Diyarbakır adreslerine alınacak. Adaylardan istenen dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, özgüven sahibi, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli olmayan 12 (on iki) Uzman Personel ve 1 (bir) iç denetçi alımı yapılacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Hukuk, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, Sosyoloji, İstatistik veya Matematik, Makine Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik veya Elektrik Mühendisliği, Harita, Harita ve Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik Mühendisliği dallarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca Kabul edilen yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmak.

Ayrıca Olağanüstü Hal Kanun Hükmünde Kararnameler ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak veya olağanüstü hal döneminde alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olmak, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış olmak ya da muaf olduğunu veya en az bir yıl erteletmiş olduğunu belgelemek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak.

Başvuruda gerekli belgeler: 4,5x6 ebadında 3 (üç) adet vesikalık fotoğraf (son 6 ay içerisinde çekilmiş, bir tanesi İş Talep Formuna yapıştırılmış), Nüfus Cüzdanı Sureti veya T. C. Kimlik Kartı fotokopisi, Adli Sicil Kaydına dair Cumhuriyet Savcılığından son 3 ay içerisinde alınmış belgenin aslı veya www.Türkiye.gov.tr üzerinden alınmış barkodlu örneği olması gerekmektedir. Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti olması şart.

Başvuracak adayların sınava katılabilmek için yukarıda sayılan başvuru belgelerini 12 Temmuz 2017 günü saat 17.00'ye kadar kargo, posta veya elden Karacadağ Kalkınma Ajansı, İnsan Kaynakları Bürosu, Selahattin Eyyubi Mah. Urfa Bulvarı No: 15/A 21080 Bağlar/DİYARBAKIR hizmet binasına ulaştırılması gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.