Karaçomak Sulama Birliği Personel Alımı

Karaçomak Sulama Birliği Personel Alımı

Kastamonu DSİ Şube Müdürlüğünde Muhasebeci Olarak A2 - B Ehliyeti bulunan 1 kişi Alınacaktır. Son başvuru Tarihi 13 Nisan 2017 olarak açıklanmıştır. KPSS şartı aranmayan ilana ilköğretim ve lise mezunu adaylar başvura bilecekler.

Kastamonu Karaçomak Sulama Birliği Yayınladığı ilanda İlköğretim Mezunu KPSS Şartı yok 1 Kişinin İstihdam edileceği Açıklanmıştır.

Alınacak Personelin Çalışma Adresi Kastamonu DSİ 231. Şube Müdürlüğüdür. 1 Kişi Bilgisayar Destekli Muhasebe Görevlisi Bayan Adaylar için İlköğretim Mezunu Baylar için Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu olması A2 ve B Sınıfı Ehliyeti bulunuyor olması gerekmektedir.

Durumu Normal Ve TMY Olanların başvurabileciği İlanın son başvuru tarihi 13 Nisan 2017 Olup Başvuruda Bulunmak isteyen kişilerin bu tarihe kadar işkur internet sitesi üzeinden İş İlan No (00003690763) ile Müracaat etmleri gerekmektedir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. İlanda KPSS Şartı Bulunmamaktadır.

Başvuracak adayların en az beş (5) yıl muhasebeci veya Sulama Birlik Saymanı olarak tecrübesi bulunan, Muhasebe Sertifikasına sahip, Birliğin tahsil etmiş olduğu sulama ücretlerini günü gününe bankaya yatırmak Birlik Evraklarını Birlik Üyelerinin bulunduğu köylere ve Kurumlara ulaştırmak için Birlik Hizmet Araçlarını kullanabilecek A2 ve B sınıfı sürücü belgelerine sahip olması gerekmektedir.

İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kura Çekilişi Noter Huzurunda 17 Nisan 2017 tarihinde Saat:10:30 da Kastamonu 2. Noterliğinde yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.