Karadeniz Teknik Üniversitesi 13 Sözleşmeli Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi 13 Sözleşmeli Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi 21 Eylül 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Başvurular 26 Eylül tarihinde başlayacak olup 10 Ekim tarihinde sona erecektir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Başhekimliği’ne, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın “Lisans” 2016 KPSS (B) grubu sınavı ile, “Ortaöğretim/Önlisans” 2014 KPSS(B) grubu sınavı puan türü esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır. Son başvuru tarihi 10 Ekim olarak belirtilmiştir.

Hemşire (11 kişi) alımı için; Sağlık Yiiksekokulu Hemsirelik Bölümü Lisans mezunu olmak , herhangi bir sağlık kuruluşunda en az 6 (altı) ay Hemsire olarak gorev yapmış olmak ve belgelendirmek. (Alınacak olan bu belgede en az 6 (altı) aylık sürenin gösterilmesi ve belgenin kurum yetkilisi tarafından yasal imza kurallarına uygun olarak imzalanması, hemşire olarak çalıştığını açıkça belirtilmiş olmasi gerekmektedir.)

Sağlık Teknikeri (2 kişi) alımı için; Sağlık Hizmetleri Meslek Yiiksekokulu Radyoloji Bilimi mezunu olmak ve herhangi bir saglık kurulusunda en az 6 (alti) ay Radyoloji bölümünde görev yapmış olmak ve belgelendirmek.( Alınacak olan bu belgede en az 6 (alti) aylık sürenin gösterilmesi, belgenin kurum yetkilisi tarafıdan yasal imza kurallarına uygun olarak imzalanmasi ve Radyoloji Teknikeri olarak calıştığını açıkça belirtmiş olmasi gerekmektedir.)

Başvuruda istenilen belgeler; Diplomanın aslı veya son 6 ay içerisinde noterden onaylanmış sureti, başvuru koşulunda istenen KPSS sonuç belgesi, başvuru dilekçesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, son 6 ay içerisinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf, tecrübeye ait çalışma belgesi, SGK hizmet dökümü, erkek adaylar için askerlik durum belgesi olarak belirtilmiştir. Trabzon iş ilanları kariyer.

Başvurular Karadeniz Teknik Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden edinilen örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığı’na elden yapılması gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.