Karadeniz Teknik Üniversitesi 15 Sağlık Memur Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi 15 Sağlık Memur Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Acil Tıp Teknikeri, Radyoloji Teknikeri ve Hemşire olarak 15 Personel Alım ilanı yayınladı. Başvuracaklar için son tarih 07 Mart 2017 olarak açıklanmıştır.

Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitenin Farabi Hastanesi Başhekimliğine istihdam edilerek 3 (Üç) Acil Tıp Teknikeri, 2 (İki) Radyoloji Teknikeri ve 10 (On) Hemşire Olmak üzere toplam 15 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Acil Tıp Teknikeri aranan şartlar 3 Kişi için: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım (Acil Tıp Teknikerliği) ön lisans mezunu olması, bir üniversite hastanesi Acil servisinde en az 1 (bir) yıl olarak çalışmış olmak ve bu çalışmışlığını ilgili kurumca ve SGK sigorta belgesi ile belgelendirebilmesi gerekmektedir.

Radyoloji Teknikeri aranan şartlar 2 Kişi için: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (Tıbbi Görüntüleme) Radyoloji Bölümü ön lisans mezunu olmak, bir üniversite hastanesinde en az 3 (üç) yıl ileri BT ve MR inceleme teknikleri (BT koroner anjiyografi, BT perfüzyon, MR perfüzyon, MR spektroskopi ve fonksiyonel MR) konusunda çalışmış olmak ve bu çalışmışlığını ilgili kurumca ve SGK sigorta belgesi ile belgelendirebilmesi gerekmektedir.

Hemşire aranan şartlar 10 kişi için: Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunun olmak, bir üniversite hastanesinde en az 1 (bir) yıl Pediatri Enfeksiyon, Yenidoğan Yoğun Bakım kliniğinde, Pediatri Yoğun Bakım kliniğinde, Anestezi Yoğun Bakım kliniğinde, Organ Nakli servisinde ve Erişkin Acil servisinde hemşire olarak çalışmış olmak ve bu çalışmışlığını ilgili kurumca ve SGK sigorta belgesi ile belgelendirebilmesi gerekmektedir.

Şartlar: Türk vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olması,7/24 Kesintisiz hizmet sunumu gereği nöbet usulü planlanan çalışma planları dâhilinde gecenöbeti ve gece vardiyasında çalışmaya mani hali bulunmaması, 5917 sayılı Kanunun 47. maddesinin 5. fıkrası a (2) bendi gereğince 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince sözleşmeli olarak istihdam edilecektir.

Ayrıca KPSS (B) grubu Lise ve Ön Lisans Mezunları için KPSS P94 ve KPSS P93 puanı esas alınacaktır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmekte. Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 1 Adet Resim, Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016 KPSS (B) sınav sonuç belgesi olması gerekmektedir.

Başvurular 07 Mart 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.