Karadeniz Teknik Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel İlanı Yayımlandı

Karadeniz Teknik Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel İlanı Yayımlandı

Kamu üniversitesi hastaneleri dahilinde yapılacak olan sözleşmeli personel alımı için 20 kişilik kontenjan açıldı. Farklı unvanlarda yapılacak olan alımlar için başvuru şartları ve detayların yer aldığı başvuru kılavuzu yayımlandı.

Kamu grubu kapsamında yapılacak olan güncel istihdam ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Şehir hastanesi personel alımı ve üniversite hastanesi iş ilanlarını takip eden adaylar için Karadeniz Teknik Üniversitesinde gerçekleştirilmek üzere üniversite hastane personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Toplamda 20 kişilik alım yapılacaktır. Farabi Hastanesi Başhekimliği dahilinde yapılacak olan alımlar için; Hemşire alımı dahilinde 10, 4 ve 3 kişilik alımlar ile toplamda 17 kişilik görevlendirme yapılacaktır.

1 Sağlık Teknikeri alımı yapılacak olup; 1 Röntgen Teknisyeni alımı ve ayrıca 1 kişilik daha Röntgen Teknisyeni alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği Bölümü mezunu 1 Teknisyen; Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği mezunu 1 teknisyen alımı yapılacaktır.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (Ön Lisans) ATT (Acil Tıp Teknikerliği) Bölümü veya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (Ön Lisans) İlk ve Acil Yardım Bölümü mezunu olmak şartı ile 1 Tekniker alımı yapılacaktır.

Hemşire alımları için alanında lise mezunu 3 kişi, lise mezunu 4 kişi ve ayrıca Sağlık Yüksekokulu (Lisans) Hemşirelik Bölümü mezunu 10 kişi alınacaktır.

KPSS B grubu puan sıralaması ile tercihler yapılacaktır.

Başvuru Süreci

5 Nisan 2021 tarihi itibari ile başlayan başvurular için adayların 19 Nisan 2021 tarihine kadar başvuru yapma hakkı bulunmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.