Karaman Kazancı Belediyesi 2 İşçi Alımı

Karaman Kazancı Belediyesi 2 İşçi Alımı

Kazancı Belediye Başkanlığı 16 Haziran 2017 tarihinde 2 personel istihdamı için İŞKUR üzerinden ilan yayınladı. İlanlar için son başvuru tarihleri 28 Haziran 2017 olarak açıklandı. İlana ilköğretim mezunu olan adaylar da başvuru yapabilmektedir. Şartlar..

Kazancı Belediyesi 16 Haziran tarihinde 2 personel alım ilanı yayınladı. Beden İşçisi (Genel) ve Şoför-Yük Taşıma mesleklerinde personel alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar 1 kişi Beden İşçisi (Genel) alımı için 00003849591iş ilan numarası ile, 1 kişi Şoför-Yük Taşıma alımı için 00003850348 iş ilan numarası ile Karaman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne veya İŞKUR resmi internet sitesine başvuru yapabilirler.

İşe alınan adaylar geçici süreli olarak istihdam edilecektir. Beden işçisi ve şoför alımı için adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

Beden İşçisi (Genel-1 kişi) alımı için, adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Bu ilana Kişisel Durumu "Normal" olanlarla birlikte "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar da başvurabilir.

Şoför-Yük Taşıma alımı için, ilana başvuracak adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Adayların E ehliyetinde en az 4 yıl deneyime sahip olmaları gerekmektedir. Bu ilana Kişisel Durumu "Normal" olanlarla birlikte "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar da başvurabilir.

İşe alımlar kurayla gerçekleştirilecek olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 3 Temmuz 2017 tarihinde Ermenek Noterliği’nde saat 14:00’te kura çekimi gerçekleştirilecektir. Kura çekimi noter huzurunda yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için ek olarak bir davet yapılmayacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.