Karayolları 11 Bölge Müdürlüğü 118 Şube şefliği Personel Alımı

Karayolları 11 Bölge Müdürlüğü 118 Şube şefliği Personel Alımı

Karayolları 11 Bölge Müdürlüğü 118 Şube şefliği Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak duyuruldu. Başvuru Tarihi 02 Ocak 2017 son Gündür.

Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü 118 Şube şefliği / Bitlis Sadece Eski hükümlü ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) da Başvurabilirler. Beden işçisi (Genel) olmak üzere toplam 3 kişi istihdam edilecektir. Taleplerde KPSS KPSSP94 puan türü şartı aranmaktadır. Başvuracak adayların Ortaöğretim (Lise ve dengi) bir okuldan mezun olması gerekmektedir. İlgili kamu kuruluşunun Bitlis ili ve ilçelerinin tercihi nedeniyle Başvuruda bulunacak adayların Bitlis ili Adilcevaz, Ahlat , Hizan, Mutki, Tatvan, Güroymak ilçelerinde ikamet ediyor olması tercih sebebidir. 02 Ocak 2017  Pazartesi günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003522774 ilan no ile işkur internet sitesi  üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Ayrıca başvuracak adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde Kayıtlı Bulunan Adresleri Dikkate Alınacaktır.Sınav yeri bilgileri adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Merkezi sınavuygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Gerçeği Yansıtmayan (aykırı) belge ve beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacak olup, Başvuru ve iptaline ilişkin işleminin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bitlis iş ilanları kariyer.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.