Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü 97. Şube Şefliği İşçi Alımı

Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü 97. Şube Şefliği İşçi Alımı

Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü 97. Şube Şefliği İşçi Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 30 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü Batman 97. Şube Şefliği İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Beden işçisi (Genel) Eski Hükümlü Batman olarak istihdam edileceği açıklandı.

Eski Hükümlü 1 kişi Beden işçisi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve Dengi mezunu olması KPSS P94 sınavına girmiş olmak şartları aranacaktır. Münhal kadro için durumu uygun olan adaylar Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Alınacak işçiler 5 yıl boyunca başka bir ildeki işyerlerine nakil (tayin) talebinde bulunamazlar. Sözlü sınav / mülakat tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır.

Ayrıca Eski Hükümlü Batman 1 kişi başvuracak adaylarda aranan diğer şartlar: 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olması ve 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Batman iş ilanları kariyer.

Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan Başvuru Kabul edilecektir. Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına veya Devlet memuru olmaya engel bir suçtan hüküm giyenlerden cezasını infaz kurumlarında tamamlayanları, cezası ertelenenleri,  koşullu salıverilenleri; özel kanunlarda belirtilen şartlardan dolayı istihdam olanağı bulunmayanları ömür boyu kamu hizmetlerinden yasaklı bulunanlardan, Cumhuriyet Başsavcılığından alınan salıverilen hükümlülere ait durum bildirme formu ile durumlarını belgelendirmek veya Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Batman istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan 00003559778 numarası ile 30 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum