Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü İşçi Alımı 2017

Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü İşçi Alımı 2017

Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 11 kişi olarak açıklandı. Başvurular 28 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 11 kişi Beden işçisi (Genel) Eski Hükümlü Batman, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa ve Şırnak olarak istihdam edileceği açıklandı.

Eski Hükümlü 11 kişi Beden işçisi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve Dengi mezunu olması KPSS sınavına girmiş olmak şartları aranacaktır. Münhal kadro için durumu uygun olan adaylar Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Alınacak işçiler 5 yıl boyunca başka bir ildeki işyerlerine nakil (tayin) talebinde bulunamazlar. Sözlü sınav / mülakat tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır.

Ayrıca Eski Hükümlü Batman 1 kişi, Diyarbakır 5 kişi, Mardin 2 kişi , Şanlıurfa 2 kişi ve Şırnak 1 kişi başvuracak adaylarda aranan diğer şartlar: 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olması ve 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir.

Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan Başvuru Kabul edilecektir. Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına veya Devlet memuru olmaya engel bir suçtan hüküm giyenlerden cezasını infaz kurumlarında tamamlayanları, cezası ertelenenleri,  koşullu salıverilenleri; özel kanunlarda belirtilen şartlardan dolayı istihdam olanağı bulunmayanları; ömür boyu kamu hizmetlerinden yasaklı bulunanlardan, Cumhuriyet Başsavcılığından alınan salıverilen hükümlülere ait durum bildirme formu ile durumlarını belgelendirmek veya Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olması gerekmektedir. Batman iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Batman, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa ve Şırnak istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 28 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum