Karayolları Bölge Müdürlüğü 7 İşçi Alımı

Karayolları Bölge Müdürlüğü 7 İşçi Alımı

Karayolları 5 inci Bölge Müdürlüğü Çeşitli İllere İşçi Alımı ilanı yayınladı. Alınacak şçi sayısı 7 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 16 Ocak 2017 Pazartesi son bulacaktır.

Karayolları 5. Bölge Müdürlüğü Beden İşçisi ( Genel ) Adaylarının  Orta öğretim ( Lise ve Dengi ) Bir okuldan mezun olmaları KPSSP94 Puan türünden sınava girmiş olma şartı vardır, Çalışma adresi karayolları 5. Bölge müdürlüğü Gaziantep, Adana, Mersin, Hatay iş ilanları kariyer İlleridir.

3 Beden işçisi (Genel) Karayolları  Mersin işçi alımına, Durumu Sadece Eski Hükümlü ve TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan) olanlar Başvurabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca KPSSP94 sınavına girmiş olma şartı vardır, 2016 Yılı KPSS Sonuçları geçelidir. Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara durumu uyan adaylarınBaşvuruda bulunmak için 16 Ocak 2017 günü mesai bitimine kadar Adaylar şahsen veya işkur 00003539749 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

2 Beden işçisi ( Genel ) Karayolları Adana işçi alımına, Durumu Sadece Eski Hükümlü ve TMY Olanlar Başvurabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca KPSSP94 sınavına girmiş olma şartı vardır, 2016 Yılı KPSS Sonuçları geçelidir. Şartlara durumu uyan adaylarınBaşvuruda bulunmak için 16 Ocak 2017 günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003540008 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

1 Beden işçisi (Genel) Karayolları Gaziantep işçi alımına, Durumu Sadece Eski Hükümlü ve TMY Olanlar Başvurabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca KPSSP94 sınavına girmiş olma şartı vardır, 2016 Yılı KPSS Sonuçları geçelidir. Şartlara durumu uyan adaylarınBaşvuruda bulunmak için 16 Ocak 2017 günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003540784 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

1 Beden işçisi (Genel) Karayolları Hatay işçi alımına, Durumu Sadece Eski Hükümlü ve TMY Olanlar Başvurabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca KPSSP94 sınavına girmiş olma şartı vardır, 2016 Yılı KPSS Sonuçları geçelidir. Şartlara durumu uyan adaylarınBaşvuruda bulunmak için 16 Ocak 2017 günü mesai bitimine kadar şahsen Başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.