Karayolları Bölge Müdürlüğü Personel Alımı

Karayolları Bölge Müdürlüğü Personel Alımı

Karayolları 1 ve 8 inci Bölge Müdürlüğü Personel Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 11 Ocak 2017 Çarşamba son bulacaktır.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul ve Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü Malatya Beden İşçisi ( Genel ) Adaylarının  Orta öğretim ( Lise ve Dengi ) Bir okuldan mezun olmaları KPSS şartı vardır, Çalışma adresi karayolları 1. Bölge müdürlüğü İstanbul Ve 8 Bölge Müdürlüğü Malatya İlleridir.

1 Beden işçisi Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul, 2 Beden işçisi 8. Bölge Müdürlüğü Malatya Karayolları işçi alımına, Durumu Sadece Eski Hükümlü Olanlar Başvurabilecektir.Başvuruda bulunacak adayların, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca KPSS sınavına girmiş olma şartı vardır, Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara durumu uyan adayların Başvuruda bulunmak için 11 Ocak 2017 günü mesai bitimine kadar İşkur İnternet Sitesi Üzerinden başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Ataması yapılan işçi 5 yıl Nakil ( Tayin) Talebinde Bulunamayacaktır.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İstanbul Malatya iş ilanları kariyer

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.