Karayolları Genel Müdürlüğü 76 Engelli Büro İşçi Alım İlanı

Karayolları Genel Müdürlüğü 76 Engelli Büro İşçi Alım İlanı

Karayolları Genel Müdürlüğü Tam Zamanlı Engelli Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 76 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 23 Aralık 2016 tarihinde son bulacaktır.

Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinde İş İlanlarında 14 Aralık 2016 tarihinde ilan edilecek ve 10 gün ilanda kalacaktır. Taleb ilan edildikten sonra ilanda belirtilen şartları taşıyan adaylar, başvurularını Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapacaktır.

Engelli Düz İşçi (Büro İşçisi) olarak alınacaklarda aranacak şartlar ve açıklamalar: 18 yaşını tamamlamış olması, EKPSS sınavına girmiş olmak şartları aranır, Münhal kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir, Ataması yapılan Engelli işçi 5 yıl boyunca başka bir ildeki işyerlerine nakil (tayin) talebinde bulunamaz, Sözlü sınav / mülakat tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü  İstanbul 15. Temmuz Şeh.Köp.Bak.İşl.Başmüh.- Üsküdar Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) İstanbul.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul Ana Kontrol Merkezi Başmühendisliği - Beşiktaş Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) İstanbul.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul Selimpaşa Bakım ve İşletme Şefliği - Silivri Düz İşçi (Büro İşçisi) 2 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) İstanbul.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul 12. (Mimarsinan) Şube Şefliği - Büyükçekmece Düz İşçi (Büro İşçisi) 2 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) İstanbul.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Sakarya Adapazarı Üstyapı Şantiye Şefliği-Adapazarı Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) İstanbul.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Sakarya Hendek Bakım ve İşletme Şefliği - Hendek Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) İstanbul.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Kocaeli Tütünçiftlik Bakım ve İşletme Şefliği - Körfez Düz İşçi (Büro İşçisi) 2 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) İstanbul.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Edirne Keşan Üstyapı Şantiye Şefliği - Keşan Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) İstanbul.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Kırklareli 15. (Kırklareli) Şube Şefliği - Kırklareli Düz İşçi (Büro İşçisi) 2 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) İstanbul.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Çanakkale 13. (Gelibolu) Şube Şefliği - Gelibolu Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) İstanbul.

Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü Ankara Destek Hizmetleri Şubesi Müdürlüğü Düz İşçi (Büro İşçisi) 3 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Ankara.

Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü Bolu 41.Şube Şefliği - Bolu Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Lisans İktisat, İşletme,İİBF,Siyasal Bilgiler, Sosyal Bilimler Fakülteleri Bilgisayar işletmenliği Bolu.

Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü Bolu 41.Şube Şefliği - Bolu Düz İşçi (Büro İşçisi) 3 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Bolu.
Karayolları 5.Bölge Müdürlüğü Adana 57.Şube Şefliği - Çukurova Düz İşçi (Büro İşçisi) 2 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Mersin.

Karayolları 5.Bölge Müdürlüğü Adana 1 Nolu Sathi Kaplama Şnt. Şefliği - Seyhan Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Mersin.

Karayolları 5.Bölge Müdürlüğü Kahramanmaraş 58.Şube Şefliği - Elbistan Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Mersin.

Karayolları 5.Bölge Müdürlüğü Hatay 53.Şube Şefliği - Hatay Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Mersin.

Karayolları 5.Bölge Müdürlüğü Hatay 3 Nolu Sathi Kaplama Şnt. Şefliği - İskenderun Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Mersin.

Karayolları 5.Bölge Müdürlüğü Hatay İskenderun Bak. İşl. Şefliği - İskenderun Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Mersin.

Karayolları 5.Bölge Müdürlüğü Mersin 51.Şube Şefliği - Silifke Düz İşçi (Büro İşçisi) 3 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Mersin.

Karayolları 5.Bölge Müdürlüğü Mersin Mersin Bak. ve İşl.Şefliği - Mersin Düz İşçi (Büro İşçisi) 3 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Mersin.

Karayolları 5.Bölge Müdürlüğü Osmaniye Bahçe Bakım ve İşletme Şefliği - Bahçe Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Mersin.

Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü Diyarbakır 92. Şube Şefliği - Diyarbakır Düz İşçi (Büro İşçisi) 2 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Diyarbakır.

Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü Şanlıurfa 91. Şube Şefliği - Şanlıurfa Düz İşçi (Büro İşçisi) 3 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Diyarbakır.

Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü Mardin 93. Şube Şefliği - Mardin Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Diyarbakır.

Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü Şırnak 95. Şube Şefliği - Cizre Düz İşçi (Büro İşçisi) 3 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Diyarbakır.

Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü Trabzon Bölge Merkezi - Trabzon Düz İşçi (Büro İşçisi) 4 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Trabzon.

Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü Rize 103.Şube Şefliği - Rize Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Trabzon.

Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü Hakkari 114. Şube Şefliği - Hakkari Düz İşçi (Büro İşçisi) 3 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Van.

Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü Bitlis 118.Şube Şefliği - Bitlis Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Van. iş ilanlarıkariyer.

Karayolları 12. Bölge Müdürlüğü Erzurum Bölge Merkezi - Erzurum Düz İşçi (Büro İşçisi) 3 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Erzurum. iş ilanlarıkariyer.

Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü Antalya 133.Şube Şefliği - Alanya Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Antalya ( Alanya). iş ilanlarıkariyer.

Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü Antalya 132.Şube Şefliği - Antalya Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Antalya. iş ilanlarıkariyer.

Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü Antalya 136.Şube Şefliği - Finike Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Antalya (Finike).

Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü Muğla 131.Şube Şefliği - Fethiye Düz İşçi (Büro İşçisi) 2 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Muğla (Fethiye).

Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü Balıkesir 141.Şube Şefliği - Balıkesir Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Bursa.

Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü Çanakkale 142.Şube Şefliği - Çanakkale Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Bursa.

Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü Kütahya 145.Şube Şefliği - Kütahya Düz İşçi (Büro İşçisi) 2 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Bursa.

Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü Kastamonu Bölge Merkezi - Kastamonu Düz İşçi (Büro İşçisi) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Kastamonu.

Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü Bartın 156.Şube Şefliği - Bartın Düz İşçi (Büro İşçisi) 2 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Kastamonu.

Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü Zonguldak 155.Şube Şefliği - Zonguldak Düz İşçi (Büro İşçisi) 2 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Kastamonu.

Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü Kars Bölge Merkezi - Kars Düz İşçi (Büro İşçisi) 2 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Kars.

Karayolları Genel Müdürlüğü Engelli Personel Alım İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum