Karayolları Genel Müdürlüğü Açıktan Kamu Personeli Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü Açıktan Kamu Personeli Alımı

29 Aralık 2015 Tarihinde Karayolları Genel Müdürlüğü Açıktan Kamu Personeli Alım İlanı Yayınlandı. KPSS 70 Puan Şart. KGM Başvurular 19 Ocak 2016 – 29 Ocak 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

Karayolları Genel Müdürlüğü 29 Aralık 2015 tarihinde açıktan kamu personeli alımı için ilan yayınladı. Başvurular 19 Ocak 2016 tarihinde başlayıp 29 Ocak 2016 tarihinde sona erecektir.

KGM yaptığı açıklamaya göre: Sözlü sınava girmek isteyenlerin Karayolları Genel Müdürlüğü internet sitesinde yer alan “İlk Atama Başvuru Formu”nu elektronik ortamda doldurarak son başvuru tarihi mesai bitimine kadar aynı adrese iletmeleri gerekmektedir. Başvuru onaylandıktan sonra gerek aday tarafından gerekse Genel Müdürlükçe herhangi bir değişiklik yapılması mümkün değildir. Posta ile veya diğer şekilde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 2014 yılı KPSS puanı ile merkezi yerleştirme sonucu B grubuna ait herhangi bir kadroya yerleştirilenler (ataması yapılanlar veya yerleştirildiği halde ilgili kuruma başvurmayanlar dâhil) başvuruları kabul edilmeyecektir. 2014 yılı KPSS de KPSSP94, KPSSP93, KPSSP3 puan türlerinden (70) ve üzeri puan almış olmak şart.

Mühendis, Tekniker, Mimar, Şehir Plancısı, Matematikçi, İstatistikçi ve Teknisyen unvanları ile alım yapılacak olup istihdam edilecek unvanla ilgili bölüm mezun olması şartı yer almaktadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.