Karayolları Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alım İlanı

Karayolları Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alım İlanı

Karayolları Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alım ilanı 26 Aralık 2016 da yayınladı. Alınacak Personel sayısı 5 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 04 Ocak 2017 2016 tarihinde son bulacaktır.

Karayolları Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü Kamu İşçi Alım ilanı 26 Aralık 2016 da yayınladı. Alınacak Personel sayısı 5 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 04 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır. Yapılan açıklamaya göre Düz İşçi Konya, Trabzon ve Artvin Karayolları Bölge Müdürlüklerinde istihdam edilecektir.

Konya Karayolları Genel Müdürlüğü Sözleşmeli 2 kişi İşçi Alımı için şartlar: Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olması, KPSS sınavına girmiş olması, kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Ataması yapılan Eski Hükümlü işçi 5 yıl boyunca başka bir ildeki işyerlerine nakil (tayin) talebinde bulunamayacaktır ve Sözlü sınav / mülakat tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır.

Trabzon Karayolları Genel Müdürlüğü Sözleşmeli 2 kişi İşçi Alımı için şartlar: Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olması, KPSS sınavına girmiş olması, kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Ataması yapılan Eski Hükümlü işçi 5 yıl boyunca başka bir ildeki işyerlerine nakil (tayin) talebinde bulunamayacaktır ve Sözlü sınav / mülakat tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır. Konya, Trabzon, Artvin

Artvin Karayolları Genel Müdürlüğü Sözleşmeli 2 kişi İşçi Alımı için şartlar: Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olması, KPSS sınavına girmiş olması, kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Ataması yapılan Eski Hükümlü işçi 5 yıl boyunca başka bir ildeki işyerlerine nakil (tayin) talebinde bulunamayacaktır ve Sözlü sınav / mülakat tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı (Adli sicil kaydı bulunması halinde mahkeme kararları ile birlikte getireceklerdir.), Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, Müracaat edilen iş için istenilen belgeler veya sertifikalar, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge olması gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.