Kastamonu Ağlı Kaymakamlığı Personel Alımı 2016

Kastamonu Ağlı Kaymakamlığı Personel Alımı 2016

25 Mart 2016 Tarihinde SYDV Kastamonu Ağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafın Bir Kişi Büro Görevlisi Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular İnternet Ortamından 1 Nisan 2016 Tarihine Kadar Yapılacak.

Kastamonu İli Ağlı İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Toplam bir kişi büro görevlisi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvurular internet üzerinden 1 Nisan 2016 tarihine kadar, istenen belgelerin Ağlı Kaymakamlığına teslim edilmesi ise 7 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek.

SYDV Kastamonu Ağlı büro görevlisi alımı özel şartları şöyle belirlendi: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden ve ya Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, İletişim, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Felsefe, Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinden mezun olmak. En az B sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olmak. Bilgisayar programlarından word, excel, power point gibi kelime ve görüntü işleme programlarını ve bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlemleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak. Sosyal iletişim becerilerine sahip olmak. Son 6 aydır Kastamonu ili sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

Büro Görevlisi olarak yerleşmeye hak kazandıktan sonra Ağlı ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. Başvurular Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx adresinden 23.03.2016-01.04.2016 tarihleri arası online olarak yapılacaktır. Sözlü sınava girmeye hak kazananların listesi 04.04.2016 tarihinde Ağlı Kaymakamlığı web adresinden ilan edilecektir. Sıralamada ilk 5'e giren adaylar 07.04.2016 tarihine kadar belgeleri şahsen vakfımıza teslim edeceklerdir. Sözlü sınav 11.04.2016 Pazartesi günü saat 10.00' da Kaymakamlık toplantı salonunda yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi için kurumun internet adresini ziyaret ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.