Kastamonu Belediyesi İlkokul Lise Kamu İşçisi İlanları Yayımlandı

Kastamonu Belediyesi İlkokul Lise Kamu İşçisi İlanları Yayımlandı

Belediye personel alımı ilanları 23 Nisan 2021 İŞKUR iş ilanları aracılığı ile yayımlandı. İlgili kamu işçisi alımları için geçici işçi alımı yapılacak olup; iki farklı ilan duyurusu yayımlandı. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer alıyor.

Türkiye genelinde yerel yönetim birimleri bünyesinde kamu hizmeti görevlerinin aksamaması adına yapılacak olan görevlendirmeler dahilinde; ilçe belediyesinde kamu işçisi alımları yapılacağı açıklandı. Detaylar adayların bilgisine bugün itibari ile sunuldu.

Kastamonu İş İlanları

23 Nisan İŞKUR iş ilanları dahilinde Kastamonu Belediyesi adına yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adayların; görev hakkı kazanması durumunda ilçe belediyesi olarak hizmet veren Abana Belediyesinde görev yapacakları açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Detayları

Abana Belediyesi iş ilanları için 2 farklı duyuru yayımlandı. Adaylar toplamda 3 kişilik alımlar için başvuru yapacaktır. Her iki ilanda Beden İşçisi unvanı ile gerçekleştirilecektir.

Adayların görev hakkı kazanması için; ilkokul ve lise mezunu olmaları gerekmektedir.

Başvuru Süreci

23 Nisan 2021 itibari ile 00006005213 ve 00006005140 numaralı İŞKUR iş ilanları ile başvurular alınacaktır. İŞKUR e-şube online sayfasından işlemler yapılacak olup; son başvuru tarihi 27 Nisan 2021 olmaktadır.

Başvuruların akabinde Belediye Başkanlığı bünyesinde; Abana ilçe sınırları içerisinde ikamet eden adaylar arasından 5 Mayıs’ta kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.