Kastamonu Belediyesi İşçi Alımı

Kastamonu Belediyesi İşçi Alımı

Kastamonu Cide Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

5393 sayılı Belediyeler Kanununun 49.maddesi gereğince, boş bulunan, sınıfı, Unvanı, adedi, ,öğrenim durumu, belirtilen 1 adet tam zamanlı sözleşmeli teknik personel alımı yapılacaktır. Kastamonu cide Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Sözleşmeli Teknik personel ünvanıyla istihdam edileceği açıklandı.

Cide Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Teknik Personel için şartlar: Mimar T.H. 1 Mimarlık Fakültesi Mezunu, Sözlü sınavda adayların mesleki, genel kültür, yetenek kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır.

Ayrıca Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma,yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak. Herhangi bir Sosyal güvenlik Kurumundan emeklik ve yaşlılık aylığı almamak ve Başka bir kurum ile sözleşmesi bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi (Noter Tasdikli), Nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık raporu, Adli Sicil Kaydı, Özgeçmiş CV, Adet Fotoğraf, Yerleşim yeri belgesi ve Erkek Adaylar için Askerlik Durum belgesi olması gerekmektedir.

Başvuru yeri ve şekli Adayların 12 Aralık 2016 ile 23 Aralık 2016 tarihleri arasında en geç 26 Aralık 2016 Pazartesi günü saat 16: 30 a kadar Cide Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Diğer başvurular kabul edilmeyecektir. Kastamonu iş ilanları kariyer.

Kastamonu Cide Belediyesi Personel Alım İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.