Kastamonu Cide Personel Alım

Kastamonu Cide Personel Alım

Kastamonu Cide 1 Personel Alım İlanı Yayınladı. Kastamonu Cide Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 1 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak başvuru son 26 Ekim 2016 tarih olarak belirtilmiştir.

Kastamonu Cide 1 Personel Alım İlanı Yayınladı. Kastamonu Cide Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 1 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak başvuru son 26 Ekim 2016 tarih olarak belirtilmiştir. Kastamonu Cide 1 Personel (Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi) İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Başvuracaklar son altı (6) ay (17 Ekim 2016 tarihi baz alınarak) Kastamonu Cide İlçesinde İkamet etmesi gerekmektedir.

Müraacat edecek adaylarda 1 kişi (Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi) işçi için şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşını bitirmiş olması ve 35 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık fakülte mezun olması, Cide ilçesinde ikamet etmesi, Bilgisayar Sertifikası ve iyi derecede kullanım bilgisine sahip olması tercih sebebidir. Sürücü belgesi B Sınıfı Ehliyete sahip olması ve aktif halde araç kullanıyor olması gerekmektedir. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından son iki yıl geçerliliği olan KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olması, Askerlikle ilişkisi olmaması ve Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip, dezavantajlı gruplarla çalışabilecek, hane ziyaretlerinde sağlıklı sosyal inceleme yapabilecek.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış), Diploma Fotokopisi, Sürücü belgesi B sınıfı ehliyet belgesi ile birlikte evraklarını Kastamonu Cide Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir. Kastamonu İş İlanları Kariyer.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımına başvuracak adaylar Kastamonu Cide ikamet edecek olup sürücü belgesi B sınıfı ehliyetine sahip olması ve son 26 Ekim 2016 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir. İşin Süresi Daimi ( 2 ay deneme süreli ) ve Vakıf personel alıp almamakta serbesttir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.