Kastamonu Doğanyurt SYDV Personel Alımı

Kastamonu Doğanyurt SYDV Personel Alımı

Kastamonu Doğanyurt SYDV Personel 02 Aralık 2016 da Alım İlanı Yayınladı. Kastamonu Doğanyurt SYDV 2 kişi personel alacak olup başvuru son 12 Aralık 2016 tarih olarak açıklanmıştır.

Kastamonu Doğanyurt SYDV Personel 02 Aralık 2016 da Alım İlanı Yayınladı. Kastamonu Doğanyurt SYDV 2 kişi personel alacak olup başvuru son 12 Aralık 2016 tarih olarak açıklanmıştır. Kastamonu Doğanyurt Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfına Alınacak Personel nitelikleri: 2 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi istihdam edilecektir.

Adaylarda Aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Medeni hakların kullanma ehliyetine sahip olması, Başvuru tarihi itibari ile Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar ,Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar ,devletin sırlarına karşı suçlar ve casusluk ,zimmet ,irtikap ,rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik ,güveni kötüye kullanma ,hileli iflas ,ihale ve alımı satanlara fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması, Görevin özelliğine göre eğitim ,yaş ,tecrübe gibi özel şartları taşıması, Erkek Adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmaması, Adli sicil kaydı bulunmaması ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut özrü veya akıl hastalığı bulunmaması gerekmektedir.

Ayrıca Son 3 aydır (02 Aralık 2016 tarihi baz alınarak) Doğanyurt ilçe sınırları içerisinde ikamet etmek ve belgelendirmesi, 4 yıllık Yüksek öğretim kurumlarının Sosyoloji, Sosyal Hizmetler, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümlerinden mezun olması, Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2015 veya 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) P3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Mezuniyet diploma fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi ve Nüfus Aile Kayıt Örneği, Son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Belgesi ve Sağlık Raporu olması gerekmektedir. Kastamonu iş ilanları kariyer.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 2 personel başvuracak adaylar son 12 Aralık 2016 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.