Kastamonu Müze Müdürlüğü Gümüş Tümülüsü Kazı Başkanlığı 12 İşçi Alımı

Kastamonu Müze Müdürlüğü Gümüş Tümülüsü Kazı Başkanlığı 12 İşçi Alımı

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kastamonu Müze Müdürlüğü Gümüş Tümülüsü Kazı Başkanlığı 12 Geçici işçi alımı yapacaktır.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kastamonu Müze Müdürlüğü Gümüş Tümülüsü Kazı Başkanlığı 12 Geçici işçi alımı yapacaktır. Müze Müdürlüğü Bünyesinde çalışacak olup Kastamonu’ da  görev yapabilecek 12 kişi istihdam sağlanmıştır. Kastamonu işi lanları kariyer.

Müzeler Genel Müdürlüğü Kastamonu Müze Müdürlüğü Gümüş Tümülüsü Kazı Başkanlığına başvuracak adaylarda aranacak şartlar : Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık raporu, Engelli olmaması, Kazı bölgesine yakın ikamet etmek ve Adli sicil belgesi sunacaktır.

Kastamonu Müze Müdürlüğü Gümüş Tümülüsü Kazı Başkanlığına Alınacak Personelin çalışma şekli ve çalışma yeri: Karabük İl Sınırları İçerisi Safranbolu İlçesi Gümüş Tümülüsü Karabük olarak çalışma adresi belirtilmiştir. Başvuruya alınacak 12 personel beden işçisi olup ilkokul mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı bulunmamaktadır. Beden İşçisi olarak görev yapabilecek personel alınacaktır. Çalışma süresi 08:30 ila 17:30 arasında Hafta içi her gün olarak belirtilmiştir. Kastamonu iş ilanları kariyer.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kastamonu Müze Müdürlüğü Gümüş Tümülüsü Kazı Başkanlığına 12 Geçici işçi alımı müracaat koşulları : 18 ve 18 Yaşından büyük olması, Arazi şartlarında, toz, soğuk ve sıcakta çalışmaya mani bir durumu olmaması gerekmektedir. 2863 sayılı kültür varlıkları koruma kanunu ve kültür ve tabiat varlıklarıyla ilgili yapılacak yüzey araştırması, sondaj ve kazı çalışmalarının yürütülmesi hakkında yönerge kapsamında, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü tarafından verilen kazı heyet listesinde yeralmış olması tercih sebebidir.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kastamonu Müze Müdürlüğü Gümüş Tümülüsü Kazı Başkanlığına 17-18 Kasım 2016 tarihleri arasında iş başvurusu yapılacağından 18 Kasım 2016 son başvuru tarihidir. İş kur üzerinden başvurular alınacak olup irtibata geçilecek kişi Murat Düşünmez Kastamonu Müze Müdürlüğü olarak açıklanmıştır. İrtibat numaraları İlan Kılavuzunda yer almaktadır.

İlanla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.