Kastamonu Öğretmenevi İşçi Alımı

Kastamonu Öğretmenevi İşçi Alımı

Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 21 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

MEB Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Resepsiyon Görevlisi ( Ön Büro Elemanı ), 1 kişi Ambar Depo Görevlisi olarak toplam 2 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi Sözleşmeli 1 kişi Resepsiyon görevlisi İşçisi için şartlar: Ön Lisans mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 puan türünden en az 60 puanı olması, İngilizce orta düzey bilmesi ve Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003506772 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 21 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi Sözleşmeli 1 kişi Ambar Depo Görevlisi İşçisi için şartlar: Ön Lisans mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 puan türünden en az 60 puanı olması ve Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003506775 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 21 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Kastamonu iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi Müdürlüğünde istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 21 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.