Kastamonu Öğretmenevi Personel Alımı

Kastamonu Öğretmenevi Personel Alımı

Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak duyuruldu. Başvuru Tarihi 30 Aralık 2016 son Gündür.

Normal Engelli Ayrıca TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) da Başvurabilirler. 1 Ambar / Depo Görevlisi ve Alınacak 1 Adayın Ambar / Depo Görevlisi ve 1 Resepsiyon (Ön Büro Elemanı) Görevlisi olmak üzere toplam 2 kişi alınacaktır.

Taleplerde 2016 KPSS sonuçları geçerli olup 1 Ambar / Depo Görevlisi için Deneyim 6 ve önlisans ayrıca KPSS KPSSP93 Türünden 60 puan bilgisayar işletmenliği veya transkript belgesi okul staj dökümü en az 6 ay deneyimli olduklarına dair SGK hizmet dökümü ve bonservis durmunu belgeme 1 Resepsiyon (Ön Büro Elemanı) Görevlisi için ise Önlisans Bilgisayar işletmenliği KPSS KPSSP93 60 Puan şartı ayrıca orta düzey ingilizce bildiğine dair sertifika, en az 6 ay deneyimli olduklarına dair bonservis ve SGK hizmet dökümü okul staj belgesi ve transkript belgeleriyle belgelemelidirler. Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara durumu uyan adaylar, 1 Ambar / Depo Görevlisi adaylarını 30 aralık 2016 günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003520810 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden 1 Resepsiyon (Ön Büro Elemanı) Görevlisi için 30 aralık 2016 günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003520825 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden  Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Gerçeği Yansıtmayan (aykırı) belge ve beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacak olup, Başvuru ve iptaline ilişkin işleminin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kastamonu iş ilanları kariyer.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum