Kastamonu Özel İdare Memur Alımı

Kastamonu Özel İdare Memur Alımı

Kastamonu Özel idaresi Sözleşmeli Memur Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 8 kişi olarak açıklandı. Başvurular 30 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Kastamonu İl Özel İdaresi Müdürlüğü Sözleşmeli Memur alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Restorasyon Teknikeri, 1 kişi Biyolog, 1 kişi Harita Mühendisi, 2 kişi Makine Mühendisi ve İnşaat Mühendisi olarak toplam 8 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Başvuracak adaylarda aranacak ortak şartlar: Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kuruluşundan Emeklilik ve Yaşlılık aylığı alıyor olmaması, Erkek adaylarda askerliğini yapmış veya askerlikten muaf olması, Üniversitelerin “Unvanı ile ilgili” bölümünden mezun olması, mühendisler için mühendislik fakültesinden mezun olması, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmaması, Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması ve Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya özrü bulunmaması gerekmektedir. Ayrıca çıkılan ilanda KPSS şartı aranmamaktadır.

Restorasyon Teknikeri 1 kişi için şartlar: İki yıllık eğitim veren Meslek Yüksekokullarının “Restorasyon ve Konservasyon” ile “Restorasyon” bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

Biyolog 1 kişi için şartlar: Türkiye'deki veya denkliği YÖK tarafından onaylanmış yurtdışındaki üniversitelerin "Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü" lisans mezunu olması gerekmektedir.

Harita Mühendisi 1 kişi için şartlar: Türkiye'deki veya denkliği YÖK tarafından onaylanmış yurtdışındaki üniversitelerin "Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Jeodezi ve Haritacılık, Harita Mühendisliği " lisans mezunu olması ve GPS kullanabilmesi gerekmektedir.

Makine Mühendisi 2 kişi için şartlar: Türkiye'deki veya denkliği YÖK tarafından onaylanmış yurtdışındaki üniversitelerin "Makine Mühendisliği" lisans mezunu olması gerekmektedir.

İnşaat Mühendisi 3 kişi için şartlar: Türkiye'deki veya denkliği YÖK tarafından onaylanmış yurtdışındaki üniversitelerin "İnşaat Mühendisliği" lisans mezunu olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Diploma Fotokopisi, Yerleşim Yeri Beyanı, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, İş Talep Formu ve 2 Adet vesikalık fotoğraf olması gerekmektedir. Kastamonu iş ilanları kariyer.

Başvuru yeri ve Tarihleri: Kastamonu İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Müracaat Başlangıç Tarihi :16 Ocak 2017 ile 30 Ocak 2017 mesai bitimine kadar başvurmaları gerekmektedir.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.