Kastamonu Taşköprü SYDV Personel Alımı

Kastamonu Taşköprü SYDV Personel Alımı

Kastamonu Taşköprü SYDV Personel 01 Aralık 2016 da Alım İlanı Yayınladı. Kastamonu Taşköprü SYDV 1 kişi personel alacak olup başvuru son 07 Aralık 2016 tarih olarak açıklanmıştır.

Taşköprü Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfına Alınacak Personel nitelikleri: 1 kişi Sosyal Yardım ve inceleme Görevlisi olarak istihdam edileceltir.

Adaylarda Aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Medeni hakların kullanma ehliyetine sahip olması, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar ,Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar ,devletin sırlarına karşı suçlar ve casusluk ,zimmet ,irtikap ,rüşvet ,hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik ,güveni kötüye kullanma ,hileli iflas ,ihale ve alımı satanlara fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması, Görevin özelliğine göre eğitim ,yaş ,tecrübe gibi özel şartları taşıması, Erkek Adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmaması, Adli sicil kaydı bulunmaması ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut özrü veya akıl hastalığı bulunmaması gerekmektedir.

Ayrıca başvuracak adaylardaki diğer şartlar: En az 4 yıllık Örgün Öğretim lisans İİBF ve Siyasal Bilgiler Fakültesinin İşletme, İktisat,Kamu Yönetimi ve Maliye bölümlerinden mezun olması, MEB onaylı bilgisayar sertifikası bulunması, B sınıfı ehliyet olması, Daha önce En az 6 ay büro işinde sigortalı olarak çalışmış olması büro tecrübesine sahip olması (sigorta giriş-çıkış belgesi istenecektir), Ünvanın gerektirdiği genel şartlara uygun olmak, Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından 2016 KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, Ekip çalışmasına elverişli olması ve Sosyal iletişim becerisine sahip olması gerekmektedir.

Adaylardan istenecek belgeler: Meb onaylı Bilgisayar Sertifikası, Örgün öğretim işletme, iktisat, Kamu yönetimi ve Maliye Bölümü Mezunu, Sürücü belgesi B sınıfı ehliyetine sahip olması ve ikamet belgesi ( 6 Aydır ilçede ikamet ettiğine dair ) olması gerekmektedir. Adaylar son başvuru tarihi mesai bitimine kadar Kastamonu Taşköprü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne istenen belgelerle birlikte başvurması gerekmektedir. Kastamonu iş ilanalrı kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.