KATÜ 70 Kamu Personeli Alımları 14 Eylül’de Bitiyor

KATÜ 70 Kamu Personeli Alımları 14 Eylül’de Bitiyor

KATÜ 70 kamu personeli alımı için ilana çıkarak adaylara duyurmuştu. Karadeniz Teknik Üniversitesi alımlarında sona gelindiği üzere 14 Eylül 2020 tarihi bitiminde sona eriyor.

70 kamu personeli alımı başvuruları

Karadeniz Teknik Üniversitesi kamu personeli alımı başvurularında sona gelindi. 14 Eylül 2020 tarihi bitimi ile başvurular sona erecek. Rektörlük 4B sözleşmeli personel alımı ilanına başvuru şartları ve şekli sunuldu.

Başvuru şartlarını sağlıyor olmanız durumunda, başvurunuzu yapabilirsiniz. Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü 4B sözleşmeli personel alımı ilanı için detaylar verilmiştir. İnceleme yaparak başvuru için gerekeni yapabilirsiniz.

Karadeniz Teknik Üniversitesi 4B Sözleşmeli Personel Alımı Şartları

Hangi alanda personel alınıyor? Alım için gerekli olan şartlar ne? Sunulan seçenekleri değerlendirmeniz durumunda direkt olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hemşire: Başhekimliğe yapılacak olan 45 adet alım var. Sağlık Yüksekokulu hemşire bölümü lisans mezunu olma şartı aranıyor.

Hemşire: Alım 4 adettir. Ortaöğretim kurumları hemşirelik bölümü mezunu olma şartı aranıyor.

Laborant: 2 adet laborant alınacak. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar bölümü mezunu olunması gerekiyor.

Sağlık Teknikeri: 9 adet alım olacak. Sağlık hizmetleri Meslek Yüksekokulu Acil tıp teknikerliği mezunu olunması gerekiyor. Anestezi teknikerliği mezunları için de alım geçerlidir. Ayrıca ameliyathane teknikerliği mezunu için de alım yapılıyor.

Röntgen Teknikeri: Alım 7 adet olacak. Sağlık Hizmetleri Meslek yüksekokulu ameliyathane teknikerliği bölümü mezunları içindir. Ayrıca radyoloji bölümü ya da tıbbi görünüm mezunları için de geçerlidir. Cihaz tecrübesi bulunması, 5 yıl çalışma tecrübesi gibi şartlar da aranmaktadır.

Odyoloji: Odyoloji lisans mezunu olmak yeterlidir.

Verilen şartları sağlayan kişiler Karadeniz Teknik üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvurusu yapabilir. Şartların sağlanması durumunda sorun yaşanmadan başvurunun gerçekleşmesi de sağlanıyor olacaktır.

KATÜ Personel Alımı Özel Şartla

Adayların mezuniyet durumuna göre 2018 KPSS Lisans B grubu üzerinden sınav girmiş olmaları, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik ya da yaşlılık aylığı alınmıyor olması gibi özel şartları da sağlanması gerekiyor. Bu şekilde şartların sağlanması durumunda başvuru işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanır. Başvurular direkt olarak Üniversitede Personel Dairesi Başkanlığı kapsamında online sistem üzerinden yapılacaktır.

Başvuru; 14 Eylül 2020 tarihi bitimine kadar işlemlerinin gerçekleşmesi gerekiyor. KATÜ personel alımı başvurusu için belirlenen şartların sağlanması durumunda direkt olarak siz de başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum