Kaymakamlıklar 50 Yaş Sınır Kamu Personeli Alımları

Kaymakamlıklar 50 Yaş Sınır Kamu Personeli Alımları

İŞKUR üzerinden SYDV’ler ve kamu kurum, kuruluşları ilanlar yayınlamaya devam ediyor. 2 Farklı SYDV vakfının yayınlamış oldukları ilanlara göre bünyelerinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlara personel alımı gerçekleştirilecek. İlana başvurular için d

İŞKUR üzerinden SYDV’ler ve kamu kurum, kuruluşları ilanlar yayınlamaya devam ediyor. 2 Farklı SYDV vakfının yayınlamış oldukları ilanlara göre bünyelerinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlara personel alımı gerçekleştirilecek.

Balıkesir İvrindi SYDV İlanı

Yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde çalışmak üzere 2 farklı unvanda 3 sözleşmeli nitelikte personel alımı yapılacak olup alımı yapılacak olan unvanlar ise 1 şoför ve 2 temizlik görevlisi olacağı belirtildi.

Çankırı Eldivan SYDV İlanı

Yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde çalışmak üzere 1 sözleşmeli nitelikte personel alımı yapılacak olup alımı yapılacak olan unvan ise 1 sözleşmeli temizlik görevlisi olacağı belirtildi.

Başvuru Şekli, Yeri Ve Tarihi

Başvuru yapmak isteyen adaylar Başvuru kılavuzlarında yer alan adreslere şahsen veya posta yolu ile müracaatlarını istenilen belgeleri ve şartlarını eksiksiz bir şekilde yerine getirdikten sonra yapabileceklerdir.

Çankırı İlanına başvuru yapmak isteyen adaylar için adaylar en geç 5 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.
Balıkesir İlanına başvuru yapmak isteyen adaylar için adaylar en geç 15 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Çankırı İlan Metni.

Balıkesir İlan Metni.

Temizlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

T.C vatandaşı olma, Medeni haklarından mahrum olmama, Bayan adayların en az 18 yaşını tamamlamış olma, 40 yaşından gün almamış ve kamusal haklarından mahrum olmama şartları ile Çankırı Eldivan SYDV 1 temizlik Görevlisi Alımı gerçekleştirecektir.

Bayan temizlik Görevlisi Alımı

T.C vatandaşı olma, Medeni haklarından mahrum olmama, Bayan adayların en az 18 yaşını tamamlamış olma, 50 yaşından gün almamış, Bayan olma, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel, zihinsel veya bulaşıcı hastalığı bulunmama, geriatri gölümü mezunu olma, İvrindi İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olma, adli sicil kaydının bulunmaması ve kamusal haklarından mahrum olmama şartları ile Balıkesir İvrindi SYDV 2 temizlik Görevlisi Alımı gerçekleştirecektir.

Şoför Alımı Şartları

T.C vatandaşı olma, Medeni haklarından mahrum olmama, Bayan adayların en az 18 yaşını tamamlamış olma, 50 yaşından gün almamış, Bayan olma, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel, zihinsel veya bulaşıcı hastalığı bulunmama, Askerlik ile ilişiği bulunmama, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olma, İvrindi İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olma, adli sicil kaydının bulunmaması ve kamusal haklarından mahrum olmama şartları ile Balıkesir İvrindi SYDV 1 Şoför alımı gerçekleştirilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum