Kaynarca Sulama Birliği Daimi Personel Alımı

Kaynarca Sulama Birliği Daimi Personel Alımı

Kaynarca Sulama Birliği tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 8 Ağustos 2016 tarihinde sona erecektir.

Kaynarca Sulama Birliği ’ nce  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Beden İşçisi (Genel) ünvanıyla kamu işçisi olarak daimi süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 8 Ağustos 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Beden İşçisi (Genel) alımı için iş tanımı şu şekildedir : Baraj Suyunun araziye dağıtılması, basınçlı sulama şebekesinde bakım ve onarımı ile çiftçilere dağıtılması faaliyetlerini yerine getirecek, sulama kanallarının bakım ve onarımı alanında görev yapacaktır.

Adaylarda aranan şartlar ise  6 ay tecrübeli ve A2 ehliyet sahibi olmak, tarımsal sulama alnında bilgi sahibi olmak gerekmektedir. İşe alımlar kura ile yapılacaktır. Kura tarihi ve yeri 16 Ağustos 2016 saat 10.00 olarak belirtilmiştir. İki tane ilan verilmiştir, ikisi de aynı özellikleri taşımaktadır. Biri 2 kişi, diğeri ise 1 kişi almaktadır.          

İlana başvuracak adayların 2 kişilik alım için (00003328386) iş ilan numarası ile, 1 kişilik alım için (00003328325) iş ilan numarası ile Biga Hizmet Merkezi ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 8 Ağustos 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.