Kayseri Belediyesi KPSS 65 ile Kadrolu 5 Zabıta Memuru İlanı

Kayseri Belediyesi KPSS 65 ile Kadrolu 5 Zabıta Memuru İlanı

4 Mayıs 2021 Resmi Gazete iş ilanları yayımlandı. Kadrolu memur alımı yapılacak olan alım için Kayseri iş ilanları dahilinde 5 kişilik kontenjan açıldığı beyan edildi. KPSS 65 asgari puan şartı aranan ilanın detayları haberimizde yer alıyor.

Kamu personeli alım ilanların Mayıs 2021 dönemi içinde yayımlanmaya devam ediyor. Resmi Gazete  ilanı olarak yayımlanan personel alımları için güncel başvuru kılavuzu yayımlandı ve başvuruların Mayıs ayı içerisinde başlayacağı ilan edildi.

Kayseri İş İlanları

Yerel yönetimler dahilinde belirlenen personel alımı için ilçe belediyesi olarak hizmet veren Melikgazi Belediyesi tarafından Kayseri iş ilanları kapsamında görevlendirme yapılacak olan; görev hakkı kazanan adayların belediye sınırları içerisinde hizmet verecekleri açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Detayları

Dört farklı duyuru ile kadrolu memur alımı ilanına çıkan Melikgazi Belediyesi tarafından 5 kişilik kontenjan ile sadece Zabıta Memuru talep edildiği beyan edildi.

Başvuru Şartları

Herhangi bir lisans programından mezun olmak ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak şartı ile 1 kişi; Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği Endüstri Mühendisliği, Çevre Mühendisliği mezunu olmak şartı ile 2 kişi; Herhangi bir lisans programından mezun olmak ve ayrıca YDS’den E düzeyinde puana sahip olmak şartı ile 1 kişi alınacaktır.

Herhangi bir lisans programından mezun olmak, B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve ayrıca Arapça alanında YDS’den en az E seviyesinde puana sahip olmak şartları ile de 1 kişi alınacaktır. 

Adaylardan KPSS P3 puan türünden en az 65 puan talep edilmektedir.

Başvuru Süreci

26 Mayıs 2021’de başlayacak olan işlemler en geç 10 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular mesai saati içerisinde Hunat Mahallesi, Nuh Naci Yazgan Caddesi No:38 Melikgazi/KAYSERİ adresine şahsen ya da posta yolu ile yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.