Kayseri Müze Müdürlüğü 40 Kamu İşçi Alımı

Kayseri Müze Müdürlüğü 40 Kamu İşçi Alımı

Kayseri Kültepe Müze Müdürlüğü İlkokul, Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Bay/Bayan Kamu işçi alımı yapacaktır. Müze Müdürlüğü Bünyesinde çalışacak olup 30 Kişi Vasıfsız ve 10 kişi Vasıflı olmak üzere toplam 40 kişi alınacaktır. İlan Metni aşağıda verilmişt

Kayseri Müze Müdürlüğü İlkokul, Lise ve Üniversite mezun KPSS Şartsız işçi alımı gerçekleştiriyor. Başvuracak adaylar ilan kılavuzunu incelemeleri gerekmektedir. Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kültepe Kazı Başkanlığı 40 işçi alımı yapacaktır. Alınacak Personeller 30 Kişi Vasıfsız işçi olup 10 kişi Arkeolog, Tekniker ve Restoratör olarak görevlendirilecektir.

Alınacak personeller Kayseri adreslerine istihdam edilecektir. Müzeler Genel Müdürlüğü Kültepe Kazı Başkanlığına başvuracak adaylarda aranacak şartlar: 30 kişi Vasıfsız okur yazar, İlkokul, Lise, Önlisans, Lisans olması ve 18 yaşını doldurması yeterlidir. 10 kişi uzman personel için Eğitim Fakültelerinin Arkeoloji ve arkeoloji ile ilgili yan bölümlerini bitirmiş veya öğrenci olması, Daha önce arkeolojik kazılarda tecrübesi olan ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: Nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık raporu, 2 adet resim, Sabıka kaydı, Öğrenim durum belgesi, SGK belgesi ve Adli sicil belgesi sunacaktır. İlan Metni Aşağıdaki Link adresinde bulunmaktadır.

Kayseri Kültepe Kazı Başkanlığı 40 Kişi alacak olup Kültepe Kaniş örenyeri Kayseri Sivas Karayolu üzeri Kayseri. Görüşülecek kişi Müze Müdür Vekili Hasan Elmaağaç irtibat numarası 0352 222 21 49 olarak verilmiştir. Aşağıda bulunan ilan kılavuzunu incelendikten sonra bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır.

Kayseri Kültepe kazı başkanlığına başvuracaklar Arazi şartlarında, toz, soğuk ve sıcakta çalışmaya mani bir durumu olmaması gerekmektedir. 2863 sayılı kültür varlıkları koruma kanunu ve kültür ve tabiat varlıklarıyla ilgili yapılacak yüzey araştırması, sondaj ve kazı çalışmalarının yürütülmesi hakkında yönerge kapsamında, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü tarafından verilen kazı heyet listesinde yer almış olması tercih sebebidir.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kayseri Kültepe Kazı Başkanlıklarına Başvurular 28 Temmuz 2017 de başlayacak olup 30 Eylül 2017 tarihinde son bulacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum