Kayseri Yahyalı Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Kayseri Yahyalı Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Kayseri Yahyalı Belediye Başkanlığı En az İlkokul En çok Lise Mezun İşçi Alım ilanı 14 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 44 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

Kayseri Yahyalı Belediye Başkanlığı 14 Temmuz 2017 de Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü Genel olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 24 Temmuz 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 01 Ağustos 2017 tarihinde Saat 14:00 ile 15:00 arasında Kayseri Yahyalı Belediye Başkanlığı adresi toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü Genel 1 kişi için şartlar: En az İlkokul En çok lise mezun olması ve G Sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003900782 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 24 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Kayseri Yahyalı Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 24 Temmuz 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.