KGM 11 Bölge Müdürlüğü Personel Alımı İlanı

KGM 11 Bölge Müdürlüğü Personel Alımı İlanı

Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü Personel Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 5 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 09 Ocak 2017 Pazartesi son bulacaktır.

Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü Beden İşçisi alımı için Başvuracak Adayların Orta öğretim ( Lise ve Dengi ) Bir okuldan mezun olmaları KPSSP94 Puan türü şartı vardır, Çalışma adresi karayolları 11. Bölge müdürlüğü Van Ve Bitlis İlleridir.

2 Beden işçisi Van 3 Beden işçisi Bitlis Karayolları işçi alımına, Durumu Sadece Eski Hükümlü Olanlar Başvurabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca KPSSP94 sınavına girmiş olma şartı varır, 2016 yılı Kamu Personeli Seçme sınavı sonuçları geçerlidir. Başvuruda bulunan adayların Adrese dayalı Nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri geçerli olup Tercih edilen ikamet adresi Van ili ve ilçeleridir. Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara durumu uyan adaylar, Van ili Başvuruda bulunmak için 09 Ocak 2017 günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003529699 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Bitlis İli 3 işçi alımı için şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Ataması yapılan işçi 5 yıl Nakil ( Tayin) Talebinde Bulunamayacaktır.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Bitlis iş ilanları kariyer.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.