KGM Trabzon İşçi Alımı

KGM Trabzon İşçi Alımı

TCK 10 Bölge Müdürlüğü İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 04 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır.

Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü Trabzon Sosyal işler Şube Müdürlüğü Büro işçisi 2 Personel Daimi / tam süreli alacağını açıkladı. Bu ilana Durumu Eski Hükümlü ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) Olanlar Başvurabileceği iş pozisyonu için Başvurular 04 Ocak 2017 Tarihinde Mesai bitiminde sona erecektir. Başvuracak adayların Ortaöğretim (Lise veya Dengi) bir Okuldan mezun olmaları Şartı aranmaktadır.

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınav sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP94 Puan türü şartı aranmaktadır. TMY (Terörle Mücadele Yaralanan) lar durumlarını ilgili komutanlık yazısı ile durumunu belgelendirmek zorundadır. Ataması yapılan Eski hükümlü işçi 5 yıl boyunca Başka bir İldeki işyerlerine Nakil ( Tayin ) Talebinde bulunamayacaktır. Sözlü sınav / Mülakat yeri ve tarihi adaylar ayrıca yazılı olarak bildirilecektir. Adaylar şahsen veya İşkur 00003520806 İlan numarası ile işkur internet sitesi üzerinden başvurabilirler.

İşveren Kamu Kurum veya Kuruluşun Daveti üzerine hiçbir haklı sebep göstermeden sınava katılmayan veya red eden adayların öncelik hakkından mahrum kalacağı gibi ikinci defada yararlanma imkanı olmayacaktır. İlgili kamu kurum veya kuruluşunun istemiş olduğu adres bilgilerinin adrese dayalı nüfus kayıt sistemi üzerinde kayıtlı olan adresleri dikkate alıncak olup, saonradan yapılan adres değişikliği dikkate alınmyacaktır. İlgili kamu kurum ve kuruluşunun tercih ettiği ikamet adresleri Trabzon merkez ve ilçeleridir.

Bu ilana Sadece eski Hükümlü ve TMY (Terörle Mücadele Yaralanan) Başvurabilirler. Öğrenim durumu ve yabancı dil Tecrübe, Öncelik durumu, mesleki vb. Koşulları taşıyan Adaylar Öncelikli olup Verdikleri bilgileri Sınavı Düzenleyen ilgili Kamu Kurum Kuruluşuna Tüm Belgelerini Yazılı veya sözllü sınav Öncesi eksiksiz ve bildirdiği şekilde tam olarak teslim etmek zorundadır. Trabzon iş ilanları kariyer.

Başvuruda bulanan adayların aday başvurusunda belirttiği Bilgileri belgelemeyen yada yanlış belgeleyen kişiler hakkında ilgili kanun ve mevzuat gereği talep sahibi kamu kurum veya kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı kalma kaydı ile Başvuru sahibini yazılı sınav ve Mülakat durumuna bakılmaksızın iptal edilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.