Kılavuz Bugün Yayımlandı! Kamuya Açıktan Tahsildar Personel Alımı Yapılacak

Kılavuz Bugün Yayımlandı! Kamuya Açıktan Tahsildar Personel Alımı Yapılacak

Kamu kurumu bünyesinde yeni tahsildar personel alımı yapılacak. Memur alımı başvuru kılavuzu bugün yayımlandı. Sürece dair detayları ve tüm başvuru hususlarını bu yazımızda hazırladık. İşte detaylar.

Kamuya ikamet şartı olmadan KADROLU MEMUR ALIMI başvuru kılavuzu yayımlandı. Adıyaman ili iş ilanları bünyesinde Besni Belediyesine ilk defa atanmak üzere tahsildar alımı başvuru ilanı yayımlandı. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere açıktan atama yoluyla memur atama süreci, şartları ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık.

Memur alımı başvuru genel şartları

Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanununda belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Bunlar;

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununda yer alan hususlara haiz olmak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, en az (B)sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Besni Belediyesi memur alımı mezuniyetler ve özel şartlar

1 TAHSİLDAR alımı GİH sınıfı 9. derece kadroya olacak. Lisans Düzeyinde eğitim veren fakültelerin; Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, Sosyoloji programlarının birinden mezun olmak, En az (B)sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Erkek/Kadın adaylar başvuru yapabilir.2020 KPSSP3 puan türünden en az 60 ve üzeri puan almak gerekiyor.

besni-belediyesi-memur-alimi.jpg

Kamu personel alımı başvuruları

Adaylar başvurularını online olarak e-posta adresine, şahsen belediyeye veya posta adresine gönderebileceklerdir. Adıyaman Besni Belediyesi memur alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu başvuru kılavuzundan inceleyebilirsiniz. İşte detaylar:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/besni-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum