Kırıkkale Belediyesi İşçi Alımı

Kırıkkale Belediyesi İşçi Alımı

Kırıkkale Belediyesi işçi Alımı ilanı yayınladı. Alınacak işçi sayısı 2 kişi olarak Açıklandı. Başvurular 13 Nisan 2017 son bulacaktır. KPSS şartı aranmamakta olup ilköğretim ve lise mezunu adaylar arasından alım yapılacaktır.

Kırıkkale Delice Belediye Başkanlığı 2 Kişi Şoför (Yolcu Taşıma) Adaylarının İlköğretim Mezunu Tercihen Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul Mezunu olması E sınıfı Sürcü Belgesinin Bulunuyor Olması Gerekmektedir.

2 işçi Şoför (Yolcu Taşıma) alımına, Durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle mücadelede Yaralananlar) Başvurabilecektir.Başvuruda bulunacak adayların, İlkokul, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca E sınıfı Ehliyet ve Mesleki Deneyiminin 9 Olması gerekmektedir.

Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu şartlara durumu uyan adaylar, Başvuruda bulunmak için 13 Nisan 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar işkur İş İlan No (00003689034) ile işkur internet sayfası üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Öncelikli haklarına sahip adaylardan, başvuruda bulundukları personel işçi alım ilanına işveren kuruluş taafından davet edildikleri hâlde geçerli sebepleri olmayıp sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İlgili ilanda işveren kurumun istediği şartları taşımayan ve bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Kura çekimi 18 Nisan 2017 tarihinde, 10.00 - 11.00 saatleri arasında, Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No:10 Delice Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Noter Huzurunda yapılacaktır.

Merkezi ( Öncelikli) Adaylar içerisinden iş ilanları kariyer sınava Tabii olmayan kişilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının 3 ( üç ) katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.