Kırklareli Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Kırklareli Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Kırklareli Belediye Başkanlığı İşçi Alım ilanı 17 Mayıs 2017 de yayınladı. Başvurular 17 Mayıs 2017 de başlamış olup 26 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Lise Mezunu adayların başvuracağı ilana KPSS 60 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilir.

Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanlığı 17 Mayıs 2017 de Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 5 kişi Kasiyer istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 26 Mayıs 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personeller 4857 sayılı İş Kanununa dayalı toplu iş sözleşmesi hakları verilir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre alınacak personel sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilir.

Kasiyer 5 kişi için şartlar: Lise mezun olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 puan türünden 60 puanı bulunan adaylar olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003780655 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 26 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Talebe 2016 KPSS P94 puanından 60 puan ve üzeri alan adaylar başvurabilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacaktır.

Alınacak Kasiyerler Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 26 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.