Kırklareli Belediyesi 14 İşçi Alımı

Kırklareli Belediyesi 14 İşçi Alımı

Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi işçi Alımı ilanı yayınladı. Alınacak işçi sayısı 14 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 19 Nisan 2017 Çarşamba son bulacaktır. KPSS Şartı yok İlkokul Mezunlarıda Başvurabilir.

Lüleburgaz Belediyesi 14 Beden işçisi ( Genel ) Adaylarının İlköğretim Bir okuldan mezun olmaları Yeterli gelmektedir ayrıca KPSS şartı Yoktur. Çalışma adresi Kırklareli İlidir.

14 işçi Beden İşçisi ( Genel )  alımına, Durumu Sadece Normal  ve TMY ( Terörle mücadelede Yaralananlar) Başvurabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların, Başvuruda bulunan adayların Adrese dayalı Nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri geçerli olup Tercih edilen ikamet adresi Lüleburgaz ili ve ilçeleridir.

Alınacak Personeller Lüleburgaz Belediyesi hizmet Alanlarının ( Mezarlık, Park, Bahçe ) Bakımı Temizliği gibi işlerde Çalıştırılacaktır. Durumu Uyan adaylar için 28 Nisan 2017 Cuma Günü Saat 10:00 da Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında Noter Huzurunda Kura Çekimi Yapılacaktır.

Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara durumu uyan adaylar, Başvuruda bulunmak için 19 Nisan 2017 Çarşamba günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur İş İlan No (00003699382) ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işveren Kamu Kuruluşu tarafından davet edildikleri hâlde geçerli sebepler dışında katılmayan, sınava Girmeyen, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İlgili kamu kurum ve kuruluşunun istediği şartları taşımayan ve bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Mezarlık, Park, Bahçe gibi Alanların Temizliği dışında Belediyeye Ait Seralarda Fide ve Çiçek yetiştirme ve bakımı ilaçlanması ağaçların bakımı kireçlenmesi ilaçlanması gibi görevleride yerine getirmeleri gerekmektedir. (önceliklilerden) Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının 3( üç ) katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum