Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanlığı İşçi Alımı Haziran

Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanlığı İşçi Alımı Haziran

Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanlığı İşçi Alım ilanı 26 Mayıs 2017 de yayınladı. Başvurular 26 Mayıs 2017 de başlamış olup 05 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS 60 puan şartı bulunan ilana lise mezunlar başvurabilir.

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı 26 Mayıs 2017 de Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Şoför Yük taşıma istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 05 Haziran 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Merkezi sınavdan muaf kişilerden (öncelikli) başvuranlar öncelik belge tarihlerine göre eskiden yeniye doğru ve merkezi sınav kapsamında başvuranlar da en yüksek puanlıdan başlamak suretiyle talep sayısının 10 katını geçmeyecek şekilde sıralanarak isim, adres vb. bilgileri içeren nihai listeler talep sahibi kamu kurum/ kuruluşuna bildirilir.

Alınacak personeller 4857 sayılı İş Kanununa dayalı toplu iş sözleşmesi hakları verilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre alınacak personel sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Şoför Yük Taşıma 3 kişi için şartlar: En az lise mezun, KPSS P94 puan türünden 60 puan bulunan adaylar ve E sınıfı ehliyete sahip (1 yıl deneyim) olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003791519 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 05 Haziran 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 05 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.