Kırşehir Belediyesi İşçi Alımı

Kırşehir Belediyesi İşçi Alımı

Kırşehir Belediyesi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 14 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Kırşehir Belediyesi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 14 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Kırşehir Mucur Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 13 kişi Beden İşçisi (Genel) ve 1 kişi Engelli olmak üzere toplam 14 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Beden işçisi 14 kişi için şartlar: En az Okur Yazar, ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, Ortaöğretim (Lise ve Dengi), En çok Lisans mezunu olması ve Bahçecilik Sertifikası olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003542626 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 25 Ocak 2017 tarihinde Saat 14: 00 ile 15:00 arasında Kırşehir Mucur Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Kırşehir iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Kırşehir Mucur Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal  ve Engelli olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.