Kırşehir Boztepe Kaymakamlığı Personel Alımı 2016

Kırşehir Boztepe Kaymakamlığı Personel Alımı 2016

19 Mart 2016 Tarihinde SYDV Kırşehir Boztepe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 25 Mart 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Kırşehir İli Boztepe İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 19 Mart 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Başvurular internet ortamında çevrimiçi olarak 25 Mart 2016 tarihine kadar, istenen evrakların kuruma teslimi ise 31 Mart 2016 günü mesai bitiminde sona ereceği duyuruldu.

Kırşehir Boztepe SYDV bir adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alınması için istenen özel şartlar ise şöyle belirlenmiştir: Boztepe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak (İlanın yayınlandığı tarihe kadar ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve bunu ilçe nüfus müdürlüğünden ispatlayan belgeye sahip olmak, adaylar İlçe Nüfus Müdürlüklerinden alacağı ikametgah belgesi ile belgelendirmeleri gereklidir.) Erkek olmak şartı ilan metninde yer almaktadır. Personel alımı için kadın adayların başvurusu alınmayacaktır.

Adayların 4 yıllık yüksek öğrenim kurumlarının Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler ve mühendislik bölümlerinin herhangi birinden mezun olmaları gereklidir. Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. B sınıfı ehliyete (sürücü belgesi) sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak. İlçenin sosyal dokusunu ve çevreyi tanıyor olmak. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş olması şart. Ayrıca Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP3 puan türünde en az 60 puan alan adaylar başvuru yapabilecekler.

Başvurmak isteyen kişilerin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinde yer alan başvuru formu doldurulduktan sonra istenen belgelerin kuruma teslim edilmesi gerektiğini unutmamaları gereklidir. İstenen belgeleri teslim etmeyen adaylar başvuru işlemini tamamlamış olmamakla beraber, elektronik ortamda yaptıkları başvurular da iptal edilecektir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.