Kırşehir Kurancılı Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Kırşehir Kurancılı Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Kırşehir Kurancılı Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular 14 Kasım 2016 tarihinde son bulacaktır.

Kırşehir Kurancılı Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular 14 Kasım 2016 tarihinde son bulacaktır. Kırşehir Kurancılı Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Doğalgaz Kalorifer Ateşleyici, 1 kişi Beko Loder Operatörü ve 1 kişi Forklift Operatörü olarak toplam 3 kişi istihdam edileceği duyuruldu.

Kırşehir Kurancılı Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Doğalgaz Kalorifer Ateşleyici için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. İş kur iş ilan 00003460807 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 14 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kırşehir İş İlanları Kariyer Kurancılı Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Beko Loder (Kazıcı Yükleyici) Operatörü için şartlar: En az ilköğretim mezunu (ilkokul) olması ve sürücü belgesi B sınıfı ehliyetine sahip olması ve 10 yıl deneyim sahibi olması şart. İş kur iş ilan 00003460846 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 14 Kasım 2016 tarihine kadar  başvurmaları gerekmektedir.

Kırşehir Kurancılı Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Forklift Operatörü için şartlar: En az ilköğretim mezunu (ilkokul) olması ve sürücü belgesi E sınıfı ehliyetine sahip olması gerekmektedir. İş kur iş ilan 00003460870 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 14 Kasım 2016 tarihine kadar  başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Kırşehir Kurancılı Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 14 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmalılar.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.