Kırşehir Üniversitesi Personel Alımı İlanı

Kırşehir Üniversitesi Personel Alımı İlanı

Kırşehir Ahievran Üniversitesi Personel Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 04 Ocak 2017 Çarşamba son bulacaktır.

Durumu Normal olan ve Ayrıca TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) da Başvurabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların İlköğretim, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca ( B) Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olması gerekmektedir. Alınacak Personel Diğer Fırıncılar, Pastacılar ve şekerleme İşçisi olarak istihdam edilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Başvuracak adayların 2 yıllık iş deneyimi olduğunu SGK Dökümü veya çalıştıkları işyerlerince belgelemek Zorundadır. Başarılı adayların  sözlü ve uygulamalı 2 aşamalı bir mülakata girecek olup el becerileri ( Kuru pasta, Kek, Poğaça, Börek, Sütlü ve Şerbetli Tatlılar ve özel tarifli pastalar ) Bilgileri sınanacaktır. Kura Çekimi Noter huzurunda 05 Ocak 2017 de saat 14:00 da Yapılacaktır. Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara durumu uyan adaylar, 04 Ocak 2017 günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003525442 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kırşehir iş ilanları kariyer.

Gerçeği Yansıtmayan (aykırı) belge ve beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacak olup, Başvuru ve iptaline ilişkin işleminin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.