Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 30 Deniz Trafik Operatörü Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 30 Deniz Trafik Operatörü Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İşçi alım İlanı yayınladı. Sitemizde 19 Aralık 2016 yayınladığımız heberin başvuruları başladı haberin detayında.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Kamu İşçisi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 30 kişi Deniz Trafik Operatörlüğü olarak istihdam edileceği açıklandı.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Kamu İşçisi Deniz Trafik Operatörü 30 kişi için şartlar: Denizcilik Fakültesi, Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Y.O mezunu olması, Kamu Personel Sınavları KPSS P3 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. İş kur iş ilan 00003520442 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 30 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Ayrıca Geçerliliği devam eden uzak yol kaptanı yeterlilik belgesine sahip olması, Uzak yol kaptanı olarak en az bir yıl deniz hizmeti tecrübesine sahip olması, Kuruluşça yapılacak mülakat sınavına kadar KPDS ( Kamu Personeli Yabancı Dil Tespit Sınavı), ÜDS ( Üniversiteler Arası Yabancı Dil Sınavı) ve YDS(Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) sınavlarının en az birisinden en az 60 puanı almış olması gerekmektedir.

İlana başvuracakların talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Çanakkale iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar İstanbul ve Çanakkale Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 30 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapılmalıdır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.