Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Kamarot ünvanlı 16 Kasım 2016 da 6 işçi alımı duyurdu. Başvurularda son 25 Kasım 2016 tarihi olarak belirtildi.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 16 Kasım 2016 da 6 işçi alımı duyurdu. Başvurularda son 25 Kasım 2016 tarihi olarak belirtildi. Beyoğlu Kıyı Eminyeti Genel Müdürlüğü 6 kişi kamarot ünvanlı işçi alımı duyurdu. İstanbul Beyoğlu çalışma ve iş kurumu il müdürlüğü Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğüne Kamarot alınacağını duyurdu. Adaylar şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kamarot 6 işçi alımı için şartlar : Ortaöğretim ( lise ve dengi ) mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 puan türünden en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Güncel kamarot yeterliliğine sahip olması ve aşçı olarak çalışmış olmak ve bunu belgelemesi gerekmektedir.

Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı veya sözlü yöntemlerden biri veya ikisi kullanılarak yapılacaktır.) sonucunda işe yerleştirilmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde adayların 1 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır.

Kamarot personel alımına başvuran adaylar Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

Beyoğlu Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü çalışma ve iş kurumu il müdürlüğü 6 kamarot işçi alımında alınacak personel İstanbul İzmir ve Çanakkalede çalışacak olup başvuru adresi Kıyı Emniyeti Beyoğlu adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.